O inwestycji

Strona główna 6

Osiedle Marmurowe 2 to kontynuacja zrealizowanej z sukcesem inwestycji Marmurowe. To jedyne takie miejsce w Łodzi, wyróżniające się oryginalną i ponadczasową architekturą, funkcjonalnością oraz doskonałą lokalizacją. Inwestycja obejmuje zespół nowoczesnych apartamentowców w niskiej zabudowie zlokalizowanych w spokojnej i zielonej okolicy.

Osiedle Marmurowe 2 to kolejny projekt zgodny z najnowszymi trendami architektonicznymi, odzwierciedlający kwintesencję elegancji i minimalizmu. Efektowne przeszklone pomieszczenia, klasyczne wykończenie i nowoczesny styl to tylko część zalet przykuwających uwagę klientów.

Nasz solidny i rzetelny zespół kolejny raz zadba o to, aby stworzyć osiedle wyróżniające się od innych, będące miejscem, w którym odnajdziecie Państwo również swoją oazę ciszy, spokoju i relaksu. Wspólną przestrzeń zdobić będą bowiem przepiękne nasadzenia i tereny zielone doskonale wpisujące się w kameralną i cichą okolicę.

Osiedle Marmurowe 2 to zespół 140 mieszkań rozmieszczonych w 35 budynkach tworzących spójne, przestronne i komfortowe osiedle. Proponujemy mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach – od 57 m² do 93 m², z możliwością aranżacji rozkładu ścian swojego mieszkania w cenie zakupu.

Nasza inwestycja

Poznaj nas bliżej

Osiedle Marmurowe 2

Osiedle Marmurowe 2
Osiedle Marmurowe 2