O deweloperze

O deweloperze

0 m2 powierzchni
0 lat doświadczenia
0 zadowolonych klientów

Decydując się na zakup mieszkania marzymy o miejscu idealnym, komfortowym i bezpiecznym, odpowiadającym naszym gustom i możliwościom. Nie jest to łatwy wybór biorąc pod uwagę ilość ofert mieszkaniowych w Łodzi.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom i wychodząc naprzeciw konkurencji stworzyliśmy nową inwestycję w centrum miasta – OSIEDLE MARMUROWE 2.

Osiedle Marmurowe 2 to kolejny projekt rodzinnej firmy Por Bud Investment. 
Nasze poprzednie inwestycje – Kąkolowa Aleja w Aleksandrowie Łódzkim oraz Osiedle Marmurowe przy ul. Beskidzkiej w Łodzi spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Często spotykamy się z pozytywnymi opiniami, zarówno ze strony mieszkańców, jak i przyszłych nabywców naszych apartamentów. Potwierdza to wysoką jakość oraz rzetelność naszych działań.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierska czuwa nad jakością wykonywanych prac budowlanych oraz nad wysokim standardem wykończenia mieszkań. Nasza dbałość o szczegóły, pasja 
i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu są gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Zrealizowane inwestycje:

Kąkolowa Aleja

Kąkolowa Aleja

Kąkolowa Aleja to ekskluzywny zespół 44 apartamentów o powierzchniach od 50 do 100 mkw., rozmieszczonych w dziewięciu budynkach na terenie hektarowej działki. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Łodzi przy ulicy Kąkolowej na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego.

Osiedle Marmurowe

Osiedle Marmurowe - etap I

Zespół 60 apartamentów rozmieszczonych w 13 budynkach na terenie o powierzchni 1,6ha tworzących spójne i komfortowe osiedle. Lokalizacja mieszkań blisko centrum – 8 km do Galerii Łódzkiej.

Obejrzyj zdjęcia z naszych realizacji

Kąkolowa Aleja oraz Osiedla Marmurowe 1 to nasze pierwsze zrealizowane inwestycje, które z dumą Państwu prezentujemy.

Na zdjęciu: Osiedle Marmurowe 1

Osiedle Marmurowe 1
Osiedle Marmurowe 1
Osiedle Marmurowe 1
Osiedle Marmurowe 1
Kąkolowa Aleja
Kąkolowa Aleja
Kąkolowa Aleja